• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/index.php?stype=lo&lh=Ac8dWUoq1V36L4Hy
  • https://twitter.com/
A24 Gayrimenkul

Ö/K Facebook

Ö/K Twitter


Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Saat
Takvim
GAZETE
Önce Kültür/Yazarlar
Gazeteler
Türkçe Müzik
Yabancı Müzik
Sinema
TV YAYINLARI

Türban

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Kuran'da türban ya da örtünme emri yok
  Kuran'da türban ya da örtünme emri yok
  277 kez izlendi 1020 gün önce


  Evliyanın Huzurunda Bir An Durmak (Mahmud Efendi) 150 Sene İbadetten Daha Sevapdır
  Evliyanın Huzurunda Bir An Durmak (Mahmud Efendi) 150 Sene İbadetten Daha Sevapdır. İşte türbanı bunlar yayıyor.
  212 kez izlendi 1020 gün önce


  Arap alimler kur'anda baş örtüsü yoktur diyor.
  Arap alimler kur'anda baş örtüsü yoktur diyor.
  273 kez izlendi 1020 gün önce


  Kuranda Baş Örtüsü Yok (Ayetlerle Detaylı Açıklamalar)
  Kuranda Baş Örtüsü Yok (Ayetlerle Detaylı Açıklamalar)
  167 kez izlendi 1020 gün önce


  32. Gün Reportaj - Federe Islam Devleti (1992 Schow-TV)
  İLGİLİ VİDEO: Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-5 Almanya 1945'ten sonra Avrupa'daki Amerikadır. 1947'de Sovyetler Birliğine karşı Amerika dünyada dincileri örgütledi. NATO'ya girişimiz bile İslamlaşmak içindir. NATO Türkiye'ye İslam Cumhuriyeti kurma görevi verilmiştir. Cafer Tayyar Eğilmez: Şimdi Türkiye'nin NATO'da yer almasının asıl anlamına gelelim. NATO'ya alınmamızın asıl amacı Orta Doğu Cephesini kurmaktır. Orta Doğu'nun Pakistan, Afganistan, İran ve Türkiye ile birlikte bütün bir Türk ve İslam Camiasının TEK BİR FEDERASYON şeklinde birleştirilmesidir. Bu doğrultuda bir Orta Doğu Devleti Batı'da nasıl ilgili devletlerden oluşan NATO nasıl kurulmuşsa, Orta Doğu'da da Orta Doğu Federasyonu kurma görevi verilmiştir Türkiye'ye." 1952
  241 kez izlendi 1096 gün önce


  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi videolarının tamamı.
  Cengiz ÖZAKINCI. Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi videolarının tamamı. İblisin Kıblesi Türbanı kim nasıl getirdi. Şule Yüksel Şenler ve Merve Kavakçı faktörü. Türkiye'nin NATO'ya giriş maksadı ve Ilımlı İslam Federasyonu, Amerika'nın Türkiye projeleri, BOP mazisi... Türban toplantılarının ilki Samsun'da, sonra Bandırma, Sivas, il il tüm Türkiye dolaşılır.
  470 kez izlendi 1096 gün önce


  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-7
  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-7 Bunlar türban getirerek şeriat getirdiklerini mi iddia ediyorlar. Emperyalist uşağına Müslüman denemez.
  177 kez izlendi 1096 gün önce


  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-6
  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-6 Amerikan vatandaşı Amerikan vatandaşıdır. Türbansız milletvekili seçilmiş, türbanı ile meclise oturmuştur. Seçimlere Amerikan vatandaşı olarak girmiştir. Siz dünyanın neresinde gördünüz başka bir ülkenin vatandaşı başka bir bülkede seçimlere girmiş? Ve Merve Kavakçı'nın vatandaşı olduğu Amerika Yemini. Orta Doğu'da İslam Federasyonu görevini veren Amerika, türbanlı bir vatandaşını TBMM'ye sokmuştur. BOP'un kapsamında 22 ülke. Ilımlı İslam, Türkiye. Said-i Nursi 12 Nisan 1957'de Isparta'da temele harç koyarken tugay komutanı ile.
  307 kez izlendi 1096 gün önce


  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-5
  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-5 Almanya 1945'ten sonra Avrupa'daki Amerikadır. 1947'de Sovyetler Birliğine karşı Amerika dünyada dincileri örgütledi. NATO'ya girişimiz bile İslamlaşmak içindir. NATO Türkiye'ye İslam Cumhuriyeti kurma görevi verilmiştir. Cafer Tayyar Eğilmez: Şimdi Türkiye'nin NATO'da yer almasının asıl anlamına gelelim. NATO'ya alınmamızın asıl amacı Orta Doğu Cephesini kurmaktır. Orta Doğu'nun Pakistan, Afganistan, İran ve Türkiye ile birlikte bütün bir Türk ve İslam Camiasının TEK BİR FEDERASYON şeklinde birleştirilmesidir. Bu doğrultuda bir Orta Doğu Devleti Batı'da nasıl ilgili devletlerden oluşan NATO nasıl kurulmuşsa, Orta Doğu'da da Orta Doğu Federasyonu kurma görevi verilmiştir Türkiye'ye." 1952
  675 kez izlendi 1096 gün önce


  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-4
  Nifak tohumu türban ülkemize ekilişi-4 İkinci türban harekatı Merve Kavakçı ile başladı. Merve Kavakçı'nın yabancı bağlantıları. Merve Kavakçı'nın mecliste giydiği türban BM Sanat Sergisinde Cam Fanus içinde kutsal bir nesne olarak sergilenmekte.
  296 kez izlendi 1096 gün önce


 

 1 
Site Haritası
KİTAP ÖNERİLERİ
sömürgeleşen türkiye cihan dura ile ilgili görsel sonucu
sırtımdaki postal ile ilgili görsel sonucu

Anılarla mayıs 1970 - Ocak 1975 astsubay ve Eşlerinin Hak ve Adalet Arama Mücadeleleri
Yazar: Abdullah İnaler
iblisin kıblesi ile ilgili görsel sonucu